המסת שומן

המסת שומן הינו מונח המתאר טכניקות לטיפול במצבורי שומן לא רצויים, שצצו ועלו כתחליף לניתוח שאיבת שומן. השיטות שונות זו מזו בטכנולוגיה שלהן, (המסת שומן באולטראסאונד, לייזר, RF וכד'), וכן במידת הפולשנות שלהן:  שיטות לא פולשניות ל"המסת שומן" או שיטות פולשניות ל"המסת שומן".

המסת שומן

כמו כן הן נבדלות זו מזו במידת הנזק או ההרס הנגרם לתאי השומן:
1. הרס תאים מוחלט – התאים "המומסים" או נשאבים באמצעות קנולה או נישארים לפינוי על ידי הגוף דרך הכבד והלימפה (סמארט ליפו, אולטראשייפ או הזרקות).
2. ריכוך רקמת השומן –  (שילוב פעולת ואקום עם מסאז', עם או בלי שילוב אנרגיית חום)
3. ללא הרס תאי שומן –  המסת שומן באולטרסאונד הגורם לצמצום נפח תאי השומן. השומן "המומס" מנוצל כדלק מטבולי (שריפת שומנים ממוקדת -בלה קונטור).

רקמת השומן חשובה על מנת לשמור על מראה חיוני של העור. הרס מוחלט של תאי שומן עלול לגרום להרעה במראה העור, לגרום לעור רפויי או לשקעים בשל חורים ברקמת השומן או חוסר אחידות בהוצאת תאי השומן מהגוף. הטכניקות בהן אין הרס תאים או נזק לרקמת השומן, דורשות אולי יותר טיפולים, אך יתרונן הוא שהן יכולות לשפר את מירקם העור והצלוליט.

מכיוון שניתוח שאיבת שומן נושא בחובו סיכונים רבים, כאבים צלקות ואי נוחות, ליקטנו עבורכם מספר שיטות שונות לטיפול במצבורי השומן הבעייתיים.

שיטות לא פולשניות ל"המסת שומן"
שיטות פולשניות ל"המסת שומן"
אלטרנטיבות לשאיבת שומן PDF

סגירת תפריט

מלאי פרטים ויועץ יחזור אלייך בהקדם: