שאלות/תשובות

בלה קונטור (Bella Contour) הינו מכשיר אולטרה סאונד להצרת היקפים והפחתת צלוליט, והיחיד בתחום חיטוב הגוף שמסייע לשריפת שומנים באופן טבעי וממוקד. הטיפול עם מכשיר הבלה קונטור מבוסס על תהליכים טבעיים המתרחשים בגוף, והוא אינו פולשני, אינו כואב, ללא ניתוח, ללא הרדמה, ללא לייזר, ללא זריקות, ואינו גורם נזק.

הטיפול עם בלה קונטור מסייע בתהליך ההרזיה, והוא יעיל ל:

 • חיטוב והצרת היקפי הגוף 
 • הפחתה בהיקף של כ 0.8 ס"מ בממוצע לטיפול בטן (כ 4-12 ס"מ לסדרת טיפולי בטן)
 • הפחתה ושיפור במראה הצלוליט
 • שיפור באיכות העור ומרקמו, טשטוש סמני מתיחה (כתופעה משנית)
 • משפר את זרימת הדם באופן מקומי
 • ניתן לבצע תיקונים אסתטיים לאחר שאיבת שומן

ניתן לטפל באזור הבטן והמותניים, ישבן וירכיים (פנימיות וחיצוניות), זרועות הידיים, וחזה גברי

הטיפול נועד לחטב ולהצר אזורים שבדרך כלל אינם מגיבים לדיאטה או לפעילות גופנית, לכן הטיפול מתאים לאנשים שמפריע להם אזור מסוים בגוף והם זקוקים לסיוע בשריפת השומנים בצורה ממוקדת, ולא לאנשים בעלי עודף משקל קיצוני המחפשים תחליף לדיאטה.

לא. הצרת היקפים אינה תחליף לדיאטה. המדד להצלחת דיאטה הוא ירידה במשקל, ולשם כך נדרש לשנות הרגלי אכילה ולהקפיד על תזונה דלת קלוריות.  המדד להצלחת טיפול הצרת היקפים הוא ירידה בהיקפי הגוף באזור המטופל.

ישנה השפעה אך היא שולית. ירידה של סנטימטר בהיקפים יכולה להתבטא בהעלמת ליטר אחד שומן. ליטר שומן שוקל כ 0.6 ק"ג. ומכאן שצמצום ההיקפים ב 5-7 סנטימטרים תוביל לירידה במשקל שיכולה להתבטא ב 1-3 ק"ג. וזאת בהנחה שהמטופלת לא שינתה מאומה בשגרת חייה.    
מכיוון שמשקל 2 כוסות מים הינו חצי ק"ג  – כל שינוי של 2 ק"ג במשקל גופה של מטופלת הינו דבר שבשגרה. ולכן אנו מתייחסים אל השינוי במשקל כשולי ואינו בר התייחסות או מדד להצלחת הטיפול, רק ירידה בהיקפים היא המדד להצלחת הטיפול 

 • דיאטה נועדה כדי לרדת במשקל, ולהפטר מעודף שומנים באמצעות שינוי בהרגלי התזונה. מקור הירידה במשקל נובע בנוסף לאובדן שומנים מכלל הגוף, גם מאובדן של נוזלים ורקמת שריר.  
 • פעילות גופנית, אירובית,  נועדה לחזק את השרירים ולהגביר את קצב חילוף החומרים בגוף.
 • ואילו טיפולי בלה קונטור נועדו כדי לסייע לגוף להפחית את השומנים מאזורים שלא מגיבים לדיאטה או לפעילות גופנית. הטיפול מעודד את הגוף לשריפת שומנים מואצת וממוקדת, ובכך מושג צמצום בנפח תא השומן המתבטא בירידה בהיקפים. 

הטיפול במכשיר ה"בלה קונטור" משיג תוצאות מהירות, ולא נדרש שינוי בהרגלי התזונה או בפעילות גופנית, אולם השילוב ביניהם יכול לשפר באופן משמעותי את התוצאות בהצרת היקפי הגוף.

אומנם למערכת הבלה קונטור יש יכולת טכנולוגית להתאים באופן אינדיבידואלי את הפיתרון לכל מטופל על פי אזור הטיפול הרצוי, אבל ישנם גורמים נוספים שיכולים להשפיע על התוצאות:

 • ראשית הטיפול מגיב באופן שונה מאדם לאדם, וממבנה גוף אחד למשנהו.
 • בנוסף, למצבים רפואיים מסוימים יש השפעה על המערכת המטבולית, והדבר יכול להשפיע על התוצאה הסופית.
 • וכמובן אורח חיים בריא: לתזונה ולמידת הפעילות הגופנית יש משמעות בכל דבר שקשור להרזיה ולחיטוב הגוף, לא משנה באיזו טכנולוגיה או שיטה נשתמש.

לא. ישנם מצבים רפואיים שיכולים למנוע מאדם לקבל טיפול. בעיקרון, כל אדם בריא יכול לקבל טיפול.  בנוסף, ישנם מצבים רפואיים שבהם לא ניתן בוודאות לדעת אם הטיפול יניב תוצאות, לכן חשוב מאוד לדווח למטפלת על כל מצב רפואי, בעבר או בהווה כדי לאפשר הערכה מרבית להצלחת הטיפול.

לחצו לצפיה בהתוויות הרפואיות

בהחלט כן. למרות שלגברים יש פחות נטייה לפתח צלוליט, עור רפוי ושומן הכלוא תחת העור.

שומן שהגוף לא מסוגל להפטר ממנו, הינו נחלתם של הגברים ושל הנשים כאחד, וטיפולי הבלה קונטור יכולים לשפר את המצב בצורה משמעותית. מחקרים מדעיים הוכיחו תוצאות מצוינות אצל גברים באזורים כגון כרס, מותניים ושומן חזה גברי.

את הטיפולים מבצעות מטפלות מוסמכות מטעם בלה קונטור. כל המטפלות מקבלות הכשרה ממדריכת הטיפולים הראשית מטעם החברה.

תהליך הצרת היקפים הינו תהליך שבו התוצאה מושגת בהדרגה מטיפול לטיפול, ולכן הדבר מצריך התמדה וסבלנות. תוצאות חלקיות ניתן לראות כבר מהטיפול הראשון. הטיפול הראשוני מספק נתונים המאפשרים למטפלת להעריך האם המטופל מתאים לטיפול. על סמך תגובת הגוף והנתונים בטיפול זה, מותאמת סדרת הטיפולים להמשך: בין 6-16 טיפולים, תלוי במיקום השומן ופיזורו בגוף, 40 דקות כל טיפול, פעמיים בשבוע.

הטיפולים יכולים להמשך עד שהמטופל מרגיש סיפוק מהתוצאות. אין צורך בטיפולי המשך לשמירת התוצאות, אך יש צורך בשמירה על משקל קבוע.

מערכת הבלה קונטור מאפשרת טיפול בכל מטופל לפי מצבו האינדיבידואלי. במידה וישנה שכבת שומן בעובי של 10 ס"מ, אז אכן ניתן לטפל בה ו"להפחיתה".

כדי שהתוצאות ישמרו חשוב לשמור על משקל קבוע בתקופת הטיפול ולאחריו.

כל עוד המשקל נשאר קבוע, ולא תהיה עליה של מעל לשני קילו התוצאות יישמרו. כל עליה במשקל גורמת לעליה בשומנים ולפגיעה בתוצאות הטיפול, לכן שמירה על משקל קבוע היא חלק חשוב באחריותך להצלחת הטיפול להצרת ההיקפים. וכיוון שאין באפשרותנו לנבא השמנה עתידית, מחובתנו להתריע בפניך כי הדבר חיוני לשם שמירה על תוצאות הטיפול גם בהמשך.

צלוליט עלול לחזור אך ייקח לו שנים להצטבר באותו אופן כמו שהיה לפני הטיפולים. 

אין הוראות מיוחדות. אפשר לחזור לפעילות רגילה מייד עם סיום הטיפול.

המכשיר פועל במדינות רבות בעולם, והוא קיבל את האישורים של:

 • משרד הבריאות הישראלי
 • FDA – מנהל המזון והתרופות האמריקאי 
 • CE Medical – מנהל האישורים וההסמכות האירופאי 
 • NCC הרוסי 

מערכת ה BellaContour  מספקת תיעוד מדעי מלא של כל התהליך ותוצאותיו, וכוללת מדידות וצילומים באופן בלתי ניתן לשינוי ואו מניפולציות.

 1. מדידה –  לפני כל טיפול, נתונים בסיסיים כמו גובה, משקל, והיקפים מוזנים למאגר הנתונים של מחשב הבלה קונטור. נתונים אלו אינם ניתנים לשינוי או לעריכה. ההיקפים נמדדים בכל מספר טיפולים כדי לעקוב אחר השינויים, ולבחון אם מהלך הטפול בדרך להשגת המטרה.
 2. צילום – כל התמונות נלקחות בתנאים ואופן זהה. הצילום נעשה ע"י מצלמה דיגיטאלית, כאשר כל הפרמטרים של המצלמה כגון זום, פוקוס, תאורה, גובה ומרחק המצלמה מהמטופלת נשארים קבועים.

המדידה והשקילה העקבית ביחד עם הצילומים נועדו לספק דוחות ונתונים חד משמעיים לכל אורך הטיפול, ולהוכיח תוצאות אינדיווידואליות ואמינות.  המערכת לא מאפשרת התקדמות ללא הזנת נתוני המידות. 


סגירת תפריט

מלאי פרטים ויועץ יחזור אלייך בהקדם: