דיאטת קונטור

לאחר שהוכח מדעית כי טיפולי בלה קונטור מגבירים את שריפת השומנים שמקורם מהשומן באזור המטופל, פיתחה חברת אופטימל לייף את דיאטת קונטור, שמטרתה הרזיה וצמצום תאי שומן מהמקומות הרצויים.

דיאטת קונטור

מהי דיאטת קונטור

דיאטת קונטור היא הרזיה מחטבת.

מעתה את/אתה יכולים לבחור מהיכן השומן ירד. לא להסתמך יותר על נטיות הגוף והתורשה שיכתיבו מהיכן הוא יוסר. לא להראות יותר "צמוקים" מידי בפנים, כשהירכיים או הבטן נשארים ללא שינוי.

כפי שציינו, ונחזור על כך רבות, המטרה בכל דיאטה היא שריפת שומנים מהאזורים הרצויים.

ישנם אנשים אשר סובלים משומן עודף רק באזור מסוים בגוף. וישנם אנשים הסובלים משומן עודף בכל הגוף. לא משנה היכן מצטבר השומן – המאבק להיפטר ממנו מאוד מתסכל, וגורר אחריו דימוי עצמי שלילי המשפיע על איכות החיים, זאת כמובן מעבר לנזק הבריאותי שעודף שומן עלול ליצור כמו עומס יתר על מערכת השלד, המפרקים והשרירים, או בעיות בריאותיות כמו סכרת ובעיות לחץ דם וכולסטרול.

בין אם הסיבה אסתטית, ובין אם הסיבה בריאותית, כולם מחפשים אחר דרכים יעילות לשרוף את השומנים ולצמצם את ההיקפים והמשקל.

ירידה בהיקפים או ירידה במשקל?

האם חשבתם מה הסיבה בגללה התחלתם בדיאטה?
האם המדד שלכם להצלחה הוא ירידה במשקל או ירידה בהקף הגוף?

אנשים נוטים פעמים רבות לחוש שהם הצליחו בדיאטה כי ירדו במשקל, ובכל זאת הם חשים תסכול בשל הקושי לשלוט במיקום ממנו השומן ירד.

לאנשים בעלי עודף משקל בכל הגוף לא משנה מהיכן השומן ירד – העיקר שירד, אבל ישנם אנשים שצוברים שומן באזור אחד בעוד אזורים אחרים נותרים רזים, והם אינם מרוצים ממבנה גופם, על אף ההרזיה. סוגיה זו של אגירת תאי שומן ופיזורם על פני הגוף היא סוגיה בעלת עניין רב לחוקרים.

מסתבר שכל רקמת שומן, במקומות שונים בגוף, מתנהגת אחרת, וקרוב לוודאי, שכל מי שניסה לרזות, מכיר את התופעה, שלמרות שקיימת ירידה במשקל, ההרזיה לא נראית לעין באזור הבעייתי. למשל, בעוד הפנים מתחילות להיראות רזות מידי (ומקומטות) היקף הבטן או הירכיים, שהם האזורים הבעייתיים, כמעט ולא הגיבו.

הבעיה היא שבאף דיאטה רגילה לא ניתן למקד את ירידת השומנים לאזורים הבעייתיים, וגם כפיפות בטן או תרגילי חיזוק לישבן לא יסייעו בצמצום השומן באזורים אלה. תרגילים אלה יחזקו אומנם את השרירים, דבר חשוב בפני עצמו, אך לא ישפיעו על רמת השומן באזור הבעייתי. רק דיאטת קונטור יכולה למקד את ההרזיה למקומות הנכונים, ולשרוף את השומנים מהאזור הנבחר כמטרה.

שריפת שומנים ממוקדת

אם כך, המדד להצלחה בדיאטה היא לא הירידה במשקל אלא הירידה בהיקפים ובאחוזי השומן מהאזורים הבעייתיים. אז כיצד ניתן לכוון את ההרזיה לתאי השומן במקומות הנכונים?

התשובה היא: שריפת שומנים ממוקדת!

כיום, אין שום דיאטה שמסוגלת לכוון את ההפחתה של השומנים למקום שנבחר ע"י המטופל פרט לדיאטת קונטור שהיא דיאטה המלווה בטיפול במכשיר "בלה קונטור".

מהן הדרכים לשריפת שומנים טבעית?

  1. תזונה מאוזנת – הפחתת השומנים שאנו אוכלים ואכילה בריאה
  2. פעילות גופנית סדירה – פעילות ספורטיבית שתגביר את שריפת השומנים
  3. טיפולי "בלה קונטור" – הוכח מדעית כי טיפולי בלה קונטור מגבירים את שריפת השומנים באזור הרצוי. כלומר, יותר שומן מנוצל כ"דלק מטבולי" בתהליך חילוף החומרים הטבעי. שומן זה שנשרף, מקורו בשומן שהפך לזמין לאחר הטיפול.

דיאטת קונטור היא דיאטה משולבת, שמטרתה לא רק לרדת במשקל, אלא בעיקר להפחית את השומנים מהמקומות הבעייתיים, ולהבטיח שתוצאות הטיפול יהיו אופטימליים. באמצעות תזונה נכונה לצד מספר טיפולי "בלה קונטור", ניתן לגרום לשומן הבעייתי להיות זמין והוא ינוצל בתהליך חילוף החומרים הטבעי, ומכאן להצרת ההיקפים מהמקומות הרצויים.

הדיאטה לא נועדה לאנשים שמנים מאוד בכל חלקי הגוף, אלא לאנשים שמעוניינים להוריד היקפים באזורים ממוקדים כמו בטן, מותניים וירכיים.

סגירת תפריט

מלאי פרטים ויועץ יחזור אלייך בהקדם: