הזדמנות עסקית עם בלה קונטור

גם את יכולה להיות בעלת מכשיר בלה קונטור להצרת היקפים באולטרה סאונד

חברת אופטימל לייף הוקמה במטרה להקים מכונים הפועלים בזיכיון לתפעול מכשיר ה"בלה קונטור" בישראל לצד סניפים עצמאים לטיפול בהצרת היקפים באולטרה סאונד. 

החברה היא חלוצת ההתחייבות לתוצאות. הרבה מאוד רמיות נעשו בתחום זה בעבר ועל כן חברת אופטימל לייף שמה דגש רב על התחייבות והגינות כלפי הלקוח. חזונה ליצור תרבות חדשה של אמינות בתחום הטיפולים האסטטיים ולהוביל את ענף האסטטיקה כולו לתרבות של איכות, אמינות וכבוד לכספו של הלקוח. לכן, הזכיינים בסניפי אופטימל לייף מתחייבים להנפיק תעודת אחריות לתוצאה – אם אין תוצאה מוחזר כל התשלום במלואו ובאופן מיידי ללקוח – לא הצרת לא שילמת.

מכוני כושר, מרפאות, וכל נקודת טיפול בתחום האסטטיקה, הפלסטיקה והקוסמטיקה יכולה להתאים לשיתוף פעולה עם פעילות הצרת ההיקפים, וזו גם מדיניות החברה – פיתוח שיתופי פעולה עם מתקנים קיימים ליצירת משותפת של תחום פעילות נוסף . 

כיום פועלים כ-7 מכונים פרטיים לטיפול בשיטה, והחזון הוא להקים עוד מכונים בפריסה ארצית.

מהו מכשיר "בלה קונטור" להצרת היקפים 

מכשיר בלה קונטור הינו פרי פיתוח ישראלי . המכשיר מבוסס על טכנולוגיה של אולטרה סאונד דיאגנוסטי בעוצמה נמוכה ומהווה פריצת דרך בתחום הצרת היקפים וחיטוב הגוף. זהו מכשיר לא פולשני, התמקד אך ורק ברקמה השומנית.

בסדרה בת 6-10 טיפולים ניתן להצר לפחות 4 ס"מ (עד אפילו 10 ס"מ ויותר) בהיקפים. ברוב המקרים נמדדת הפחתה של מספר סנטימטרים כבר בטיפול הראשון. ההצלחה אינה מותנית בדיאטות, במשטר אכילה, או בביצוע פעילות גופנית, אולם השילוב ביניהם משיג תוצאות מדהימות.

בשיטת בלה קונטור אין כאבים, אין זריקות, אין לייזר, אין ניקוב אברים, ואין הרדמה. זוהי שיטה בטוחה המתבססת על שיפור התהליכים הטבעיים המתרחשים בגוף, שתוצאותיה הצרת היקפי הגוף, שריפת שומנים ממוקדת ומהירה יותר, שיפור מרקם העור והפחתת הצלוליט. בנוסף,מכשירבלה קונטור התגלה כיעיל מאוד בשיפור ביצועי שאיבות השומן כטיפול מקדים לשאיבת השומן, לזירוז ההחלמה וכמו כן לתיקון אסימטריה לאחר שאיבת שומן.

שיטת בלה קונטור להצרת היקפים פועלת במדינות רבות בעולם מזה כ- 7 שנים, עם תוצאות מצוינות. המכשיר קיבל את אישורי הבריאות המחמירים ביותר וביניהם אישור ה-FDA האמריקאי וה-CE Medical האירופאי. בישראל החלה התנופה ב 6 שנים האחרונות מאז הקמתה של חברת אופטימל לייף.

כמנכ"ל הרשת אני פונה למעוניינים בהצעה עסקית לפיתוח עסקי:

רכישת מכונה להצרת היקפים או מסלול זיכיון שיקנה למצטרפים ערכת תמיכה וליווי שיבטיחו הצלחה מיידית.

יש לציין שלהצרת היקפים עם בלה קונטור כבר יש הצלחות מוכחות. אנו מקפידים כי הזכיינים יעמדו בהתחייבות כלפי הלקוחות, ולכן תנאי מוקדם להצטרפות של זכיין היא מתן של שתי התחייבויות למטופלים:

  1. התחייבות להחזר כספי מלא אם המטופל לא ירד לפחות ב 4 ס"מ בהיקף
  2. טיפול התנסות ראשון במחיר היכרות של 99 ₪ (במקום כ-440 ₪), על מנת לבחון האם השיטה עובדת לשביעות רצונו ויש סיכוי להשגת המטרות.
  3. זכיין אשר אינו עומד בהתחייבות בסיסית זו, יורד מיידית מרשימת הסניפים המורשים.

אנו מחפשים את המקום הנכון לפתיחת סניפים נוספים ברחבי הארץ. אם הקו הרעיוני מתאים לך, והינך מפעיל עסק בתחום האסתטיקה, או מכון כושר, אנא פני אלי ישירות לקבלת התנאים והמדיניות להצטרפות.

בברכה,

יורם לוינברג

מנכ"ל אופטימל לייף 

סגירת תפריט