בודי טייט

בודי טייט הוא מכשיר להמסת שומן ושאיבת שומן, אשר פועל באמצעות אנרגית גלי רדיו. ייחודיות המכשיר נעוצה באפשרותו לשאוב ולהמיס שומן בטיפול יחיד הנערך בהרדמה מלאה, ותקופת החלמה יחסית קצרה. בדומה לטיפולי שאיבה והמסת שומן אחרים, גם הטיפול הזה מתאים לאנשים בעלי עודף משקל קל עד בינוני, או לאנשים במשקל נורמטיבי הסובלים ממצבור שומן שלא ניתן להעלימו באמצעות ספורט או שינוי הרגלי תזונה.

בודי טייט

את ההליך ניתן לבצע במרפאות אופטימל לייף (ירושלים, חיפה ובני ברק)  המציעות טיפול נקודתי במגוון אזורים שונים בגוף: ידיים, ירכיים, בטן, גב, מותניים סנטר וזרועות, וגם לחזה שומני אצל גברים

מכשיר בודי טייט הוא פיתוח ישראלי, אשר בזכות הטכנולוגיה המתקדמת שלו, הוא מהווה פריצת דרך בתחום האסתטיקה הרפואית וזוכה להצלחה רבה הן בארץ והן בעולם, משום שהוא מעניק טיפול קצר ויעיל, קל יחסית ובעל השפעה לטווח ארוך.

טיפול בבודי-טייט

המכשיר מורכב משתי אלקטרודות המחוברות ביניהן באמצעות מחולל, אשר למעשה מפיקים יחד תדרי רדיו שגורמים להמסת השומן. במהלך הטיפול, מבוצעת הרדמה וטשטוש, ולאחר מכן אלקטרודה קטנה מוחדרת דרך חתך מזערי אל תוך העור, ואליה מוצמדת אלקטרודה גדולה יותר מצידו החיצוני של העור. האלקטרודה שבתוך העור מייצרת את האנרגיה הממיסה את השומן, ובו זמנית שואבת אותו – מה שהופך את הטיפול  למהיר יחסית (עד שעה וחצי, בהתאם לגודל האזור המטופל), פשוט ויעיל.

בו זמנית להמסה ולשאיבה, האלקטרודות מפיקות חום המסייע להידוק העור ולכיווצו. תהליך זה מסייע "למתיחת" העור במיקרים קלים של רפיון עור שעלול להיווצר לאחר ריקון השומן באזור הטיפול.

יתרונו הגדול של מכשיר הבודי טייט בתהליך הוא שההמסה, השאיבה והידוק העור נעשים בו זמנית, ומקלים על השאיבה. זה כמובן לצד כירורג מיומן ואמין שיעשה את פעולת הפיסול באחריות. 

תהליך ההחלמה מהטיפול

לאחר הטיפול, לרב ניתן לחזור לשגרה באופן מיידי. אולם, חשוב לזכור כי לאחר הרדמה קיימת השפעה כלשהי על הגוף ולכן מומלץ לחזור הביתה לנוח מעט, ובשעות שלאחר הטיפול להימנע מנהיגה ומפעולות הדורשות ריכוז. לאחר הטיפול יתכנו סימנים כחולים ושטפי דם קלים, כאבים קלים, נפיחות, תחושה של נוקשות באזור המטופל, הפרשת נוזלים מהחתך בעור וכדומה. תופעות אלו שכיחות ואמורות לחלוף תוך מספר שעות עד מספר ימים לאחר הטיפול. ההחלמה מהטיפול נחשבת קצרה ביותר, אך לרב דורשת נטילת אנטיביוטיקה למניעת זיהומים, נטילת משככי כאבים ולבישת מחטב על האזור המטופל, הכל בהתאם להוראות הרופא.  

תוצאות הטיפול

כאמור, טיפול בודי טייט במרפאות אופטימל לייף הינו חד פעמי ולפיכך תוצאות הטיפול הן סופיות לאחר טיפול אחד בלבד. אולם יש לזכור כי התייצבות התוצאות והנראות הסופית תתקבלנה לאחר כחודשיים מרגע הטיפול, ותוכלו להרגיש בבירור את העדר השומן המיותר.

סגירת תפריט

מלאי פרטים ויועץ יחזור אלייך בהקדם: