הצרת היקפים ללא ניתוח

הצרת ההיקפים באמצעות מכשיר האולטרה סאונד "בלה קונטור" הוכחה כשיטת טיפול יעילה ביותר להשגת תוצאות בהצרת היקפים בהליך לא פולשני וללא ניתוח.

הצרת היקפים עם "בלה קונטור" היא שיטה המבוססת על תהליכים המתרחשים בגוף באופן טבעי ולא בתהליך פולשני. הטיפול מסייע להפטר מהשומנים המצטברים באזורים הבעייתיים, כמו בטן או ירכיים ע"י שריפת שומנים ממוקדת בתהליך חילוף החומרים המתרחש באופן טבעי בגופינו.

רבים מהאנשים לא מוכנים לסבול את הפולשנות הכרוכה בהליך שאיבת שומן המבוצע בהרדמה, את הסיכונים וזמן ההחלמה הארוך הקשור לתהליך, ולמרות התוצאות המרשימות בהצרת היקפים, יעדיפו אפשרויות פחות פולשנית לחיטוב ופיסול הגוף ועם פחות תופעות לוואי.
הטיפול במכשיר "בלה קונטור" מהווה חלופה מצוינת כזו לניתוח שאיבת שומן בבטן, במותניים או בירכיים, היות והתוצאה מושגת ללא ניתוח, ללא כאב, ללא קנולה (צינורית המשמשת לשאיבת שומן), ללא הרדמה וללא תופעות לוואי וסיכונים הקשרים לניתוח.

בלה קונטור זהו מכשיר המבוסס על טכנולוגיית אולטרה סאונד מתקדמת, המהווה פריצת דרך מדעית בתחום חיטוב הגוף. ניתן להגדיר את הטיפול כ"המסת שומן ללא ניתוח", היות והתוצאות בהצרת ההקפים דומות, רק ללא הסיכונים שבניתוח.

הצרת ההיקפים בשיטה זו נעשית בתהליך הדרגתי של מספר טיפולים באזור נבחר. הטיפול מצריך מספר טיפולים ויתרונו הוא שמעבר לתוצאות בהצרת ההיקפים הוא יכול לשפר גם את מירקם העור והצלוליט, תוצאה שאינה יכולה להיות מושגת בניתוח שאיבת שומן.

למי מתאים הטיפול להצרת היקפים?

הטיפול עם בלה קונטור אינו מיועד לאנשים הזקוקים להרזיה בכל חלקי הגוף, אלא לאנשים המעוניינים להעלים מצבורי שומן, אשר אינם יורדים בדיאטה או בפעילות גופנית כגון: בטן, מותניים, ירכיים פנימיות וחיצוניות, ישבן, צידי הגב ובמקרים מסוימים גם זרועות. אין לצפות לירידה משמעותית במשקל, ואין להחליף את התהליך בדיאטה להורדה במשקל.

הטיפול אינו דורש שימור והוא מתאים הן לנשים והן לגברים להצרה, עיצוב, ולשיפור מרקם העור.

בסניפי אופטימל לייף נותנים למתאימים לטיפול התחייבות לתוצאה – או החזר כספי מלא.

סגירת תפריט

מלאי פרטים ויועץ יחזור אלייך בהקדם: