טיפולי בלה קונטור

הטיפול להצרת היקפים באולטרסאונד עם בלה קונטור מגיב באופן שונה מאדם לאדם ותלוי במיקום השומן ופיזורו בגוף, והרגלי היומיום (תזונה וספורט).  בטיפולי בטן ניתן לעיתים לראות תוצאות כבר מהטיפול הראשון, לכן הטיפול הניסיוני נעשה לרוב באזור הבטן. טפול ראשוני זה (שאורכו מחצית מטיפול רגיל) מספק למטפלת נתונים המאפשרים להעריך כמה טיפולים נדרשים על מנת לקבל את התוצאה הרצויה. על סמך תגובת הגוף והנתונים האישיים של כל אדם מותאמת סדרת הטיפולים להמשך:  בין 7 – 16 טיפולים, 40 דקות כל טיפול, פעמיים בשבוע. 

ישנם מצבים רפואיים שיכולים להשפיע על התוצאה הסופית. לכן, חשוב מאוד לדווח למטפלת על כל מצב רפואי, בעבר או בהווה, כדי לאפשר לה הערכה מקסימלית לגבי ההמשך. למתאימים לטיפול (על פי קריטריונים קבועים מראש), ניתנת התחייבות לירידה בהיקף (בס"מ), או החזר כספי מלא באם לא מושגת תוצאה.  לרשימת המצבים הדורשים התייחסות רפואית מיוחדת או שבהם הטיפול בבלה קונטור אסור: לחץ כאן לרשימה

מימין: לפני טיפול
משמאל: אחרי טיפול 10

בנוסף להצרת היקפים והפחתת מראה הצלוליט, ישנה השפעה של טיפולי בלה קונטור על מרקם העור:  מכשיר הבלה קונטור גורם לשומן האגור בתוך התאים להפוך לאנרגיה זמינה לגוף לשימוש יומיומי. כתוצאה מהטיפול חל שיפור בקצב זרימת הדם ועליה בקצב חילוף החומרים של תאי העור, וכך יכולת התחדשות תאי העור מואצת, העור "מתרפא", מראהו משתפר, וסימני מתיחה דוהים ואף נעלמים.

מימין: לפני טיפול
משמאל: אחרי טיפול 10

הבלה קונטור הינה המערכת היחידה מסוגה בעולם שמספקת תיעוד מדעי מלא של כל התהליך ותוצאותיו הכוללים מדידות וצילומים באופן בלתי ניתן לשינוי ו/או מניפולציות.

סגירת תפריט

מלאי פרטים ויועץ יחזור אלייך בהקדם: