אודותי (מאיה נורדאו)

היי,

שמי מאיה נורדאו במקצועי יועצת תזונה.מאיה נורדאו יועצת תזונה מנהלת האתר

מאז ומתמיד נמשכתי באופן טבעי לעולם היופי והחלטתי שהגיע הזמן להקים בלוג משלי שיחשוף את הטיפול שנתקלתי בהם לאורך הדרך בין אם דרך לקוחותי ובין אם מדובר בטיפולים שעברתי באופן אישי.

עם הגיל התחזוקה של הגוף דורשת יותר מאמץ מכיוון שחילוף החומרים משתנה ואיכותו פוחתת והן מכיוןן שבעקבות התבגרות והזדקנות הגוף הוא דורש טיפול אדוק יותר.

הכל מתחיל בתזונה זה נכון ומי כמוני יודעת זאת אך יחד עם זאת לפעמים הגוף שלנו צריך עזרה וסיוע מגורמים חיצוניים.

זה יכול להתחיל בלקיחת ויטמינים ולהמשיך לטיפולים קוסמטיקאיים לא פולשניים אך ככל שעובר הזמן לעיתים ובהתאם לזוית הראיה של המטופלת על החיים והאופן שבו היא מסתכלת על הדברים יהיה צורך גם בהתערבות פולשנים כדוגמת ניתוחים פלסטיים וכדומה.

באופן אישי אני כמעט תמיד בעד למצות את האפשרויות שלא פולשניות ולהתחיל מטיפולים יותר "פשוטים" ויותר קונבנציונאליים שאינם דורשמים הרדמה או הסתייעות במנתחים פלסטיים.

אני כותבת "כמעט תמיד" מכיוון שלפעמים מגיעות אלי מטופלות במצב כזה שברור שללא התערבות של פלסטיקאי מומחה בתחומו לא יוכלו להשיג את התוצאות הנדרשות.

לרוב הבנות שמגיעות אלי אני ממליצה להתחיך מתזונה נכונה ומשילוב ספורט בתוספת מוצרים קוסמטיים שהוכחו קלינית.

בבלוג שהקמתי אשתף אתכם בידע שצברתי ובאירועים ובאפשרויות שאני נחשפת אליהם באופן יומיומי כחלק מהיותי קשורה לתחום הביוטי וכמי שעובדת במשך מעל 6 שנים כיועצת תזונה בהם עברתי קורסים רבים ונחשפתי לתכנים שונים וכעת הגיע הזמן בשעה טובה לשתף את התכנים האלה איתכם.

תהנו תחכימו ולכל שאלה צרו איתו קשר ואשמח לסייע באופן אישי לכל אחת מכן ולתת מהידע שלי להצלחת הטיפול שלכם ולהשגת התוצאות המצופות.

מאיה נורדאו,