אודות

ברוכים הבאים לאופטימל לייף המפעילה מרפאות להצרת היקפים בשיטת "בלה קונטור". חברת אופטימל לייף נבחרה לייצג את בלה קונטור בישראל ומתחייבת לתוצאות – לא תירוצים! לא הצרת – לא שילמת!
מטרת אופטימל לייף להקים בישראל רשת מרפאות לחיטוב הגוף על פי שיטת בלה קונטור. החברה שמה לעצמה ליעד – הקמה של 20 סניפים בפריסה ארצית, ובעתיד להרחיב את פעילותה למדינות אחרות.

מכוני כושר, מרפאות, וכל נקודת טיפול בתחום האסתטיקה, הפלסטיקה והקוסמטיקה יכולה להתאים לשיתוף פעולה עם פעילות הצרת ההיקפים, וזו גם מדיניות החברה – פיתוח שיתופי פעולה עם מתקנים קיימים ליצירה משותפת של תחום פעילות נוסף .

אופטימל לייף הינה חלוצת ההתחייבות לתוצאות. חזונה ליצור תרבות חדשה של אמינות בתחום הטיפולים האסתטיים ולהוביל את ענף האסתטיקה כולו לתרבות של איכות, אמינות וכבוד לכספו של הלקוח.

לכן בסניפי אופטימל לייף מנפיקים תעודת ביטוח ואחריות לתוצאה. אם אין תוצאה מוחזר כל התשלום במלואו ובאופן מיידי.

אודות בלה קונטור

מכשיר הבלה-קונטור הוא פרי פיתוח של מדען ישראלי, שהגה את הרעיון לטפל בצלוליט ושומנים באמצעות אולטרא סאונד, דבר שלא היה קיים עד המצאתו של מכשיר הבלה קונטור.

בפיתוח הרעיון הושקע הון רב, הפיתוח נמשך כ – 5 שנים שבמהלכם עסקו ושקדו – רופאים, פלסטיקאים, פיזיקאים, מתמטיקאים, מהנדסי אלקטרוניקה, מהנדסי מחשבים ותוכניתנים מהשורה המובילה בתחומם, על השיטות והדרכים איך ניתן להפוך את הרעיון הגולמי למכשיר היעיל והמתקדם מסוגו בעולם והיחיד שמשיג תוצאות אמינות, מהירות ויציבות. מדובר בטכנולוגיה המהווה "רעידת אדמה" בנושא הצלוליט והצרת ההיקפיים.

מכשיר הבלה קונטור הוא פטנט רשום בכל העולם.
עם קבלת האישורים הבינלאומיים לבלה- קונטור:
FDA האמריקאי
CE Medical האירופאי
ומשרד הבריאות הישראלי,

המכשיר החל להיות משווק בהצלחה במדינות רבות בעולם כמו ברזיל, ארה"ב, רוסיה,אנגליה, גרמניה, סינגפור, פולין, איטליה ועוד רבות מצטרפות כל הזמן.

סגירת תפריט

מלאי פרטים ויועץ יחזור אלייך בהקדם: