דף הבית שאיבת שומן שאיבת שומן מחירים

הצטרפו אלינו בפייסבוק

שאיבת שומן מחירים

לפני שעושים ניתוח מומלץ לערוך השוואת מחירים בין הרופאים ובין השיטות השונות.

ולמרות שיהיה הבדל במחיר בין הרופאים השונים, ההמלצה היא לבחור רופא בעל ניסיון בשיטה אותה מעוניינים לבצע.  לכל כירורג או פלסטיקאי יש התמחות בסוג מסוים של ניתוחים. וכאשר הניסיון נצבר לטובת ניתוח אחד – עולה הסיכוי שידי הרופא יותר מיומנות בניתוח מסוג זה.  כך למשל - פלסטיקאי שמנתח גם בטן, גם חזה, גם פנים וגם ...., לרוב לא יוכל לצבור ניסיון בכל התחומים במידה שווה כמו רופא שמבצע ניתוחים רק לשאיבת שומן.

מחירי הניתוחים לשאיבת שומן

כאשר מחפשים פתרון לשומנים עודפים יש לקחת בחשבון גם את נושא המחיר. המחיר לניתוח שאיבת שומן בהרדמה מלאה או מקומית או ניתוח המסת שומן בודיטייט, מתחיל בדרך כלל מעשרת אלפים ש"ח (10,000 ₪) ומעלה לאזור- בממוצע.

שאיבת שומן בסנטר לוקח פחות זמן מניתוח שאיבת שומן בבטן, ולכן באופן יחסי גם יעלה פחות - ובהתאם גם המחיר יהיה נמוך יותר (יכול להסתכם בפחות מעשרת אלפים שקל).

כאשר משלבים שני אזורים ביחד באותו הניתוח, העלות פר ניתוח יורדת אבל כמות השומן המצטברת שיש להסיר משני הניתוחים גם יחד לא יכול לעלות מעל 5 ליטר בשל חשש לסיבוכים הקשורים לאובדן נוזלים והתייבשות.

כיצד נקבע מחיר הניתוח

כאשר מחפשים פתרון לשומנים עודפים יש לקחת בחשבון גם את נושא המחיר הנקבע ע"פ מספר גורמים עיקריים:

  1. שכר המנתח – השכר תלוי גם בניסיונו של המנתח ובהתמחותו, וכן במחיר שהשוק מוכן לשלם. ישנם רופאים שמציבים רף מחיר גבוהה כדי ליצור ביקוש ורושם "פרסטיג' - הדבר קשור לאגו של הרופא ולא בהכרח לתוצאות שלו ביחס לאחרים.
  2. חדר ניתוח – מרכיב משמעותי בעלות הניתוח הוא מחיר חדרי הניתוח, וזמן הניתוח.
  3. כמות השומן - בכמות שומן גדולה יותר נדרש יותר זמן לביצוע הפעולה הן למנתח והן למרדים וזמן השהייה בחדר הניתוח רב יותר
  4. הטכניקה בה משתמש המנתח – האם נדרשים אמצעים נוספים לביצוע השאיבה / המסה. האם הטכניקה מאפשרת הליך מהיר יותר
  5. עלויות תפעול (אחות מלווה או תומכת, ייעוץ, שירות)

השוואת מחירים

מומלץ אומנם לערוך השוואת מחירים בין הרופאים ובין השיטות השונות, אבל ההמלצה היא לבחור רופא בעל ניסיון בשיטה אותה מעוניינים לבצע. לכל כירורג או פלסטיקאי יש התמחות בסוג מסוים של ניתוחים. וכאשר הניסיון נצבר לטובת ניתוח אחד – עולה הסיכוי שידי הרופא יותר מיומנות בניתוח מסוג זה. כך למשל - פלסטיקאי שמנתח גם בטן, גם חזה, גם פנים וגם ...., לרוב לא יוכל לצבור ניסיון בכל התחומים במידה שווה כמו רופא שמבצע ניתוחים רק לשאיבת שומן.

מחיר במזומן או פריסת תשלומים נוחה?

לא רק מחיר הניתוח משפיע על ההחלטה האם לבצע שאיבת שומן, אלא גם האפשרות לפריסת תשלומים נוחה. טרם ההליך כדאי לברר מהי פריסת התשלומים האפשרית כדי שמחיר הניתוח לא יהיה מכשול להשגת היעד. כיום ישנם מכונים המאפשרים אשראי ופריסת תשלומים של עד 36 תשלומים.

הצעת מחיר

כאשר מקבלים הצעת מחיר לניתוח שאיבת שומן יש לבדוק האם כל העלויות מכוסות. ישנם רופאים שעושים הפרדה בין שכרם לבין המחיר לחדר הניתוח, וביום הניתוח מגלים כי המחיר אינו כלל את חדר הניתוח.
בנוסף למחיר הניתוח יש לקחת בחשבון הוצאות נוספות על מחטב, שנידרש לאחר הניתוח – ומחירו נע בין 500-1000 ₪. הוצאה זו לרוב אינה כלולה במחיר הניתוח.

אז כמה עולה שאיבת שומן?

למרות שהמסת שומן בודיטייט הוא הליך מתקדם טכנולוגית ומחייב שימוש באביזרים מתכלים (ידית בודיטייט), היא דומה במחירים לשאיבת שומן רגילה בשל תחרות המחירים בשוק. טווח במחירים משתנה מרופא לרופא ומאזור לאזור.

שאיבת שומן / המסת שומן בודיטייט מחיר ממוצע
בטן עליונה /תחתונה קטנה, מותניים (אזור קטן) 10,000 – 16,000 ₪
בטן גדולה מותניים ( אזור גדול ) 16,000 – 22,000 ₪
סנטר 9,000 – 12,000 ₪
זרועות (הליך קל יחסית בהמסת שומן בודיטייט) 9,000 – 14,000 ₪
ירכיים פנימיות / חיצוניות 12,000 – 20,000 ₪
2 אזורים בטן וירכיים 16,000 – 26,000 ₪
e-max.it: your social media marketing partner