דף הבית מאמרים

הצטרפו אלינו בפייסבוק

מאמרים

דיאטה

במהלך הדיאטה, המרזים חווים תסכול בשל הקושי לשלוט במיקום ממנו יופחת השומן. במידה ואתם נכנסים לקטגוריה של מבנה גוף בצורת "תפוח", מוטב כי תתחילו לחשוב על בקרת משקל טובה יותר על ידי דיאטה, פעילות הגופנית, וטיפול שיכול להעלות את קצב שריפת השומנים בצורה ממוקדת.

אלטרנטיבות לניתוח שאיבת שומן

ניתוח שאיבת שומן נושא סיכונים רבים ואי נוחות. רבים מהאנשים מעדיפים אפשרויות פחות פולשנית לחיטוב הגוף, ועם פחות תופעות לוואי הקשורות לתהליך. כתוצאה מכך טכניקות חדשות פחות פולשניות כמו יניקת ואקום, מסאז', גלי רדיו, אולטרא סאונד או שילוב שלהן, צמחו ונכנסו לכסות נישה זו .להלן השוואה של מספר שיטות נפוצות: שיטות פולשניות מול שיטות לא פולשניות.

כיצד לבחור היכן לעשות טיפול להצרת היקפים

שוק הצרת ההיקפים בישראל נחשב לשוק בעל אמינות נמוכה, המוצף בטיפולים שיעילותם טרם הוכחה. עשרות אלפי ישראלים מוציאים בכל שנה אלפי שקלים ויותר, על מנת לרזות ולהוריד היקפים. במאמר מספר כללים וטיפים כיצד יש לשרוד את ג'ונגל השיטות, ולבחור טיפול יעיל ואמין להצרת היקפים. 

עוד על הצלוליט ועל שיטות הטיפול השונות

תיאור שיטת שונות לטיפול בצלוליט ובהצרת היקפים, וכיצד בלה קונטור עובד.

איך נעלמה הבטן

בטן שטוחה,  מותניים צרות,  ישבן חטוב,  ירכיים מוצקות,  עכשיו זה אפשרי עם בלה קונטור:  פיתוח מהפכני בשיטת האולטרא סאונד  המבטיח תוצאות מהירות בתוך מספר פגישות,  ללא כאב,  ללא סיכון, ללא ניתוח ,או צורך בטיפולי תחזוקה שוטפים

מכשיר בלה קונטור

מאמר בשפה הרוסית על צלוליט, ועל הטיפולים לשיפור מרקם העור וחיטוב הגוף 

אפשרות לפריצת דרך במחקר על גלי אולטרה סאונד

האולטרסאונד נמצא בשימוש הרפואה כבר עשרות שנים, אולם אופן פעולתו והשפעתו על התאים מעולם לא הובן לגמרי. כעת, חוקרים מהטכניון אומרים כי גילו כיצד עובד המנגנון. לדבריהם, גלי האולטרסאונד משפיעים על הממברנות בתאים וגורמים להם להשתנות (Themarker).

e-max.it: your social media marketing partner