דף הבית אודות

הצטרפו אלינו בפייסבוק

אודות

ברוכים הבאים לקונטור אפקט המפעילה מרפאות להצרת היקפים בשיטת "בלה קונטור". חברת קונטור אפקט נבחרה לייצג את בלה קונטור בישראל  ומתחייבת  לתוצאות - לא תירוצים!  לא הצרת - לא שילמת!
מטרת קונטור אפקט להקים בישראל רשת מרפאות לחיטוב הגוף על פי שיטת בלה קונטור.  החברה שמה לעצמה ליעד - הקמה של 20 סניפים בפריסה ארצית, ובעתיד להרחיב את פעילותה  למדינות אחרות.

מכוני כושר, מרפאות, וכל נקודת טיפול בתחום האסטטיקה, הפלסטיקה והקוסמטיקה יכולה להתאים לשיתוף פעולה עם פעילות הצרת ההיקפים, וזו גם מדיניות החברה – פיתוח שיתופי פעולה עם מתקנים קיימים ליצירת משותפת של תחום פעילות נוסף .

קונטור אפקט הינה חלוצת ההתחייבות לתוצאות. חזונה ליצור תרבות חדשה של אמינות בתחום הטיפולים האסטטיים ולהוביל את ענף האסטטיקה כולו לתרבות של איכות, אמינות וכבוד לכספו של הלקוח.

לכן בסניפי קונטור אפקט מנפיקים
תעודת ביטוח ואחריות לתוצאה
אם אין תוצאה מוחזר כל התשלום במלואו ובאופן מיידי

 

אודות בלה קונטור

מכשיר הבלה-קונטור הוא פרי פיתוח של מדען ישראלי, שהגה את הרעיון לטפל בצלוליט ושומנים באמצעות אולטרא סאונד, דבר שלא היה קיים עד המצאתו של מכשיר הבלה- קונטור.

בפיתוח הרעיון הושקע הון רב, הפיתוח נמשך כ - 5 שנים שבמהלכם עסקו ושקדו- רופאים, פלסטיקאים, פיזיקאים, מתמטיקאים, מהנדסי אלקטרוניקה, מהנדסי מחשבים ותוכניתנים מהשורה המובילה בתחומם, על השיטות והדרכים איך ניתן להפוך את הרעיון הגולמי למכשיר היעיל והמתקדם מסוגו בעולם והיחיד שמשיג, תוצאות אמינות, מהירות ויציבות. מדובר בטכנולוגיה המהווה "רעידת אדמה" בנושא הצלוליט והצרת ההיקפיים.  

מכשיר הבלה קונטור הוא  פטנט רשום בכל העולם. 
עם קבלת האישורים הבינלאומיים לבלה- קונטור:  
FDA האמריקאי
CE Medical האירופאי
ומשרד הבריאות הישראלי,

החל המכשיר להיות משווק בהצלחה במדינות רבות בעולם כמו ברזיל, ארה"ב, רוסיה,אנגליה, גרמניה, סינגפור, פולין, איטליה ועוד רבות מצטרפות כל הזמן.

 

e-max.it: your social media marketing partner